Pomóżmy Kasi chodzić !
- Mamusiu, tatusiu, wy jesteście zdrowi, dlaczego ja urodziłam się chora ? Serce rodziców pęka na tysiąc kawałków. Jak wytłumaczyć dziecku, że los bywa okrutny ? 4-letnia Kasia urodziła się z rzadką chorobą genetyczną dysplazją diastroficzną. Nie może poruszać się bez ortez. Dziewczynka przeszła już 7 poważnych operacji. Niestety bez kolejnej Kasia nie przestanie chodzić w ortezach lub będzie poruszać się tylko na wózku. Rodzice nie poddają się w walce, by ukochana córeczka przestała cierpieć. Szansą jest innowacyjna operacja przeprowadzona przez dr. Feldmana w Paley European Institute w Warszawie.

Koszt operacji obu nóg wynosi aż 600 000 złotych, dla rodziców Kasi to gigantyczna kwota. Kasia jest inteligentna i wiele już rozumie. Pyta, kiedy będzie chodzić bez ortez. Odpowiedź zależy od tego, czy zbierzemy potrzebne pieniądze. NFZ nie dopłaci do operacji ani złotówki! Przyszłość Kasi leży w naszych rękach. Możemy sprawić, że Kasia będzie chodzić bez bólu. Każda wpłata, nawet najmniejsza ma wielkie znaczenie.

Możesz wesprzeć zbiórkę wysyłając SMS o treści: KASIA6 na numer 72052

Więcej informacji na: