Klub Przyjaciół Caritas powstał z myślą o osobach, które mają wewnętrzną potrzebę pomocy innym, ale nie dysponują wystarczającą ilością czasu, by przekuć to pragnienie w czyn, a ciągłe prośby o pomoc są dla nich męczące. Jeśli wolisz zainwestować w sprawdzoną organizację i zaangażowanych w pomoc innym ludziom, dołącz do nas.
W Caritas wiemy jak pomagać.

Twoja pewność
Członkowie Klubu Przyjaciół Caritas mają pewność, że ich środki są efektywnie wykorzystywane. Marka Caritas niesie ze sobą tradycję, rzetelność i niezawodność.

Nawet najmniejszy wkład zapewnia stabilny rozwój.
Zasady członkostwa:

1. Dołączając do klubu decydujesz się regularnie wspierać projekty Caritas dowolną kwotą przez jeden rok.

2. Wybierasz formę płatności – dla wygody proponujemy utworzyć stałe zlecenie przelewu.

3. Dostajesz comiesięczne informacje o wydarzeniach związanych z Caritas Diecezji Sosnowieckiej.

4. Każdego roku otrzymujesz szczegółowe sprawozdanie finansowe.