Z życia przedszkola

Z życia przedszkola |17-09-2018

Czas start :)

"Dziecko jest zapowiadającą się zorzą człowieczeństwa, istotą chłonną i ciekawą wielkiego świata ludzi" . S. Szuman


Za nami pierwsze dwa tygodnie przedszkola.
W naszej placówce nie brakuje atrakcji i zajęć, które przynoszą nie tylko wychowankom ale także gronu pedagogicznemu sporo radości i pożytku.
Na nudę nie możemy narzekać.
To zaledwie 14 dni odkąd przedszkole działa w trybie wrześniowym, a na swoim koncie ma już niesłychanie dużo ciekawych wydarzeń z pożytkiem dla ciała, ducha a także umysłu.
W ciągu tego czasu odwiedził nas teatrzyk kukiełkowy z przedstawieniem " Kot w butach".
Odbyły się także pierwsze zajęcia nauki języka angielskiego, które poprowadził Pan Abi. Człowiek niesamowicie pozytywny, który obrał sobie jako pomoc w dotarciu do dzieci z trudnymi słówkami postać bajkowej Świnki Peppy.
Odbyły się także zajęcia z psami, na których poznawaliśmy zwyczaje jakie mają te zwierzaki, oswajaliśmy się z nimi, wydawaliśmy komendy „daj łapę”, „siad”, „leżeć”.
Bardzo ważna jest też dla nas aktywność fizyczna. Aby zachęcić dzieciaki do sportu i pokazać im , że aktywność fizyczna to też radość i przyjemność zaczęliśmy zajęcia z Coopery, które nasze dzieci uwielbiają.
Każdego dnia w przedszkolu "Radosna Wyspa" czeka na nasze dzieci moc atrakcji, przyjemna atmosfera, pełna życzliwości, zrozumienia i miłości. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na Facebooku gdzie na bieżąco umieszczane są informacje o naszej placówce oraz fotorelacje z wydarzeń.

Zapraszamy na fotorelację