Już dzisiaj w TVP koncert na rzecz ofiar nawałnic – Muzyka i pomoc

Już dziś w telewizyjnej Jedynce zostanie pokazany wyjątkowy koncert z największymi gwiazdami polskiej estrady. W trakcie transmisji widzowie będą mogli pomóc poszkodowanym w nawałnicach, wysyłając SMS-y.

Muzyka i pomoc – to pomysł Telewizji Polskiej na wsparcie poszkodowanych w nawałnicach. W amfiteatrze Kadzielnia wystąpią: Natalia Kukulska, Kasia Cerekwicka, Ewelina Lisowska, Kasia Popowska, Adam Stachowiak, Łukasz Zagrobelny, Lombard, Urszula, Feel, Kasia Moś i Bayer Full. Koncert „Gwiazdy Letniego Nieba” poprowadzą: aktorka i tancerka Edyta Herbuś oraz prezenter Panoramy Tomasz Wolny.

Organizatorami imprezy są władze miejskie Kielc i TVP. W jej trakcie widzowie będą mogli wysłać sms na numer 72052 z hasłem Wichura (koszt 2,46 z VAT). Partner koncertu, Caritas Polska, zebrane pieniądze przekaże najbardziej potrzebującym.

Transmisja na żywo w TVP1 oraz na Vod.tvp.pl rozpocznie się o godz. 20:20.

***

Aby pomóc poszkodowanym można wysłać SMS z hasłem WICHURA pod numer 72052 (koszt 2,46 zł z VAT) lub dokonać wpłaty na konto Caritas  PL 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384 – z dopiskiem WICHURA.