Rozpoczęcie roku szkolnego 2022 Radosna Wyspa

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022 Radosna Wyspa |01-09-2022

1 września w szkołach i przedszkolach całej Polski rozległy się pierwsze dzwonki po wakacjach. Nie inaczej było w Przedszkolu "Radosna Wyspa" prowadzonym przez naszą Caritas.

W inauguracji wzięli udział: ks. Michał Borda, dyrektor Wydziału Katechetycznego w Sosnowcu, ks. Przemysław Szot, dyrektor Caritas Diecezji Sosnowieckiej, ks. Łukasz Gładki, wicedyrektor sosnowieckiej Caritas, ks. Gerard Małodobry, proboszcz parafii pw. św. Barbary w Sosnowcu oraz wychowawcy pracujący w placówce.

Podczas uroczystości zaproszeni goście obdarowali najmłodszych podarunkami. Przedszkole "Radosna Wyspa" utworzone zostało przez ludzi, których życiową pasją jest praca z dziećmi. Głównym i nadrzędnym celem wychowawców jest dbałość o prawidłowy rozwój dziecka, współpraca z rodzicami na rzecz pomocy dziecku w jego wszechstronnym i harmonijnym rozwoju, w tworzeniu jego własnej i niepowtarzalnej osobowości oraz wprowadzaniu wychowanka w kulturę i wartości chrześcijańskie.

Działania placówki skierowane są również w kierunku rozwijania w dzieciach wrażliwości w stosunku do drugiego człowieka, zwierząt i otaczającej przyrody.

>>>GALERIA<<<

za: bpds